HAKKIMDA

Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesi doğrultusunda vakit buldukça önemli bulduğum ve faydalı olacağına inandığım konularda ve okuduğum kitaplar hakkında yazılar yazıyor; bilgi, ilgi ve deneyimlerimi paylaşıyorum. 

Sitede google reklamları yayınlanmakta olup, istedestek, sakaryalife gibi sitelerimin yıllık hosting, alan adı vb. diğer bilişim masraflarını katkıda bulunması içindir.  Reklam vermek, sponsor olmak  ya da fikir alışverişinde bulunmak isterseniz iletişim sayfasında yer alan mail adresinden, linkedin hesabımdan ya da iş’tedestek kariyer platformumuzdan bana ulaşabilirsiniz. Kariyer platformumuz yüksek lisans/doktora öğrenci arkadaşlarımız ile kurduğumuz kariyer platformumuzdur. Akademik içerikler dışında kitap, müzik, sinema vb. konularda kişisel kariyerimize katkıda bulunacak konular ve başlıklar içermektedir. Online ve yüz yüze akademik eğitimler, kitap toplantıları ve çeşitli etkinlikler düzenlenmekteyiz. Üyelik gerektirmektedir. Özellikle sosyal/insani bilimler alanında akademik kariyer yapan/düş’ünen, kendini geliştirmek ve/ve de bizlerin gelişimine katkıda bulunmak isteyenleri platformumuzda görmek mutluluk sebebimizdir. 

KARİYERİM… 

1997 Sakarya Anadolu Lisesi

2001 Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliği, Lisans

2005 Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya, Yüksek Lisans

2010 İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya, Doktora

İŞ DENEYİMLERİM; 

2001- Sosyal Bilgiler Öğretmeni, MEB, Sait Faik Abasıyanık İlköğretim Okulu

2002- Araştırma Görevlisi, Sakarya Üniversitesi Coğrafya Bölümü

2005- Araştırma Görevlisi, İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü

2010- Dr. Öğretim Üyesi, Sakarya Üniversitesi Coğrafya Bölümü

2022- Doç. Dr. Sakarya Üniversitesi Coğrafya Bölümü

Halen Sakarya Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Coğrafya Bölümü’nde görev yapmaktayım.

2006-2010 yılları arasında ortakları arasında yer aldığım bir şirket kurmuş ayrıca 2007-2009 yılları arasında Sakarya’da iş ve sosyal yaşamı geliştirme adına çeşitli faaliyetlerde bulunan bir platformun da kurucuları arasında yer almıştım. Üniversitede ise öğrenci toplulukları ile çok sayıda etkinlik ve faaliyetlerde bulundum. Özel şirket ve kamu kuruluşları ile ortak projelerde yer aldım.

SEVDİĞİM İŞ’LER… 

düş’ünmek, okumak, yazmak, müzik dinlemek, film izlemek, gezmek, fotoğraf çekmek, paylaşmak…